Recept na smrť

Obrazok
Virus
Virus

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.4 out of 10 based on 27 ratings Země: USA  1995 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 44%

Žánr: Thriller,

Režírujú: Armand Mastroianni,

Hudba: Garry Schyman,


OBSAH

Virus eboly se nebezpečně šíří a čas na záchranu lidstva se krátí. Nicollette Sheridan si začíná myslet, že rozpoutaná epidemie je komplotem samotných lékařů. Thriller z lékařského prostředí, natočený na motivy románu Robina Cooka.
Mladá lékařka Marissa Blumenthalová pracuje ve Středisku pro výzkum nemocí v Atlantě. Již po třech měsících získává svůj první případ a k tomu je jí povolen přístup do MAXLABu – Laboratoře maximální ochrany, jediné svého druhu v celých Spojených státech. Pacienti, které vyšetřuje, záhadně onemocněli nemocemi virového původu a jeden po druhém umírají. Z laboratoře dorazí výsledky a Marissa zjišťuje, že se jedná o virus eboly, který je navíc genově identický s tím, který se objevil v roce 1976 v africkém Zairu. Marissa postupně zjišťuje další podivné shody okolností a pomalu přichází záhadě na kloub.
Doktorka Marissa je odvážna a odhodlaná zastaviť nebezpečne sa šíriaci vírus eboly. Zistí však, že za záchranu ľudského pokolenia bojuje sama. Podarí sa jej vyhrať tento boj...? Ako je možné, že vírus eboly sa dostal z Afriky na americké územie? Kto by mohol úmyselne preniesť zriedkavú a smrtiacu pohromu, ktorá sa začala nekontrolovateľne šíriť po celej Amerike? Nikto nevie a zdá sa, že zistiť to je takmer nemožné. Jedine dohodlaná a nebojácna doktorka Marissa Blumenthal (Nicolette Sheridan) sa pokúša hľadať pravdu. Vyšetruje mnohé obete, nachádza pozoruhodné spoločné znaky, domnieva sa, že choroba bola prenesená z infikovanej africkej opice, a napokon pochopí aj to, že jej výskum i snaha zastaviť šíriacu sa chorobu sú nežiadúce, ba že sama sa stáva terčom smrti. Čas na záchranu ľudského rodu sa však rýchlo kráti, a čo je horšie Marissa nadobúda presvedčenie, že rozpútaná smrtiaca epidémia je komplotom samotných lekárov...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.