Menno's Mind

Obrazok
Mennovo svědomí
Power.com

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  1997 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Thriller, Sci-Fi,

Hudba: Christopher Franke,


OBSAH

Prezidentský kandidát chce ovlivnit volby s pomocí technologie na implantování lidských myšlenek. Jeho plány musí překazit počítačový expert Menno.
V daleké budoucnosti mají "vůdci národa" k dispozici technologie umožňující "čistit" lidem paměť nebo naopak implantovat myšlenky i zážitky. Trest pro zločince tak může být násobený - jistý Jore Norwell byl právě soudním tribunálem pod vedením ministra bezpečnosti (a kandidáta na prezidenta) Fellixe Mediny odsouzen k trojnásobnému trestu smrti. Medina tak může v médiích rozjet další kampaň, která má národ přesvědčit, že právě on jediný dokáže lidem zajistit bezpečnost a zářivou budoucnost.Počítačový expert Menno, zaměstnaný na Medinově ministerstvu, má ale na věc jiný názor. Dobře zná úskalí Systému, který je snadno zneužitelný. A když se svým kolegou Simonem zjistí, že se do Systému dostávají neznámé a upravené soubory, rozhodne se přijít věci na kloub. Zatímco Menno jen něco tuší, v podzemí působící opozice si je naprosto jistá. Od jejího vůdce dostává superdisk s důkazy usvědčujícími Medinu. Menno se tak ocitá na rozcestí - bojovat s mocným Medinou se jeví jako sebevražda, ale co se stane, když tento chorobně ctižádostivý šílenec ve volbách zvítězí?

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.