Pepe

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.2 out of 10 based on 8 ratings Země: Mexiko  / USA  1960 
Trvání: 195 min
Hodnocení: 82%

Žánr: Muzikál, Komedie,

Režírujú: George Sidney,


OBSAH

Pepe. To jsem já. Narodil jsem se a celý život jsem prožil v Mexiku. Se svým koněm Donem Juanem jsme se stali miláčky davů. V koridě jsem dokonce tahal býka za ocas, a s jakým ohlasem (myslím u těch diváků, ne u toho býka)! Pak se ale na nás přijel podívat jeden americký režisér, Ted Holt se jmenoval. Po představení jen kývl prstem, a odvezl si Dona Juana s sebou do Hollywoodu. A tak jsem se vydal za ním. V kapse ani peso, stopem jsem dojel až před bránu velkého filmového studia. A tam byl Ted Holt. Přijal mě do služby jako ošetřovatele mého koně, a možná trochu i jako maskota. Potřeboval peníze, aby mohl rozjet natáčení nového filmu. Chtěl je vydělat v kasinech Las Vegas, ale nevyhrál tu ani cent. Jel jsem za ním, a ty pány z kasina, s pomocí svého talismanu pro štěstí, zruinoval. Ted Holt právě točí svůj film, a já jsem jeho producent. Olé, Pepe, to jsem já.
Režisér George Sidney obsadil do titulní role muzikálové komedie PEPE oblíbeného mexického umělce Cantinflase, kromě něj se tu v drobných epizodních rolích představila celá řada populárních hollywoodských herců či zpěváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.