Lady from the Sea, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1974 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,


OBSAH

Televizní adaptace hry dramatika Henrika Ibsena z produkce BBC se odehrává v domě venkovského lékaře, nedaleko soutoku fjordu s mořem.
Poté, co dr. Wangel ovdověl, přivedl své starší dceři Bolettě a mladší Hildě do domu novou matku, Ellidu. Žena, jen o něco starší než její čerstvě vyvdané děti, snáší vyrovnaně život po boku sice laskavého, ale cestováním často zaneprázdněného venkovského lékaře. Má rozkošný dům, obrovskou zahradu, hory za humny a milované moře nadosah, dr. Wangel přesto cítí, že jeho žena se duševně kamsi ztrácí. Pozve proto na návštěvu přítele Arnholma, někdejšího učitele dnes již téměř dospělé Boletty, aby se s ním poradil. Stárnoucí Arnholm, který si od pozvání slibuje možné námluvy doktorovy dcery, s návštěvou ochotně souhlasí. Nikdo netuší, že Ellidu i po osmi letech v manželství stále trápí vzpomínky na muže, kterého kdysi vášnivě milovala.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.