Quest for Love

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1971 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Sci-Fi, Romantický, Drama,

Režírujú: Ralph Thomas,


OBSAH

Po nepovedené demonstraci nového vynálezu se vědec Colin Trafford (Tom Bell) probouzí na podlaze klubu, ve kterém nikdy nebyl a kde nikoho nezná, a v úžasu zjišťuje, že všichni znají jeho. Postupně se dozvídá, že se ocitl v alternativním světě, ve kterém nikdy nedošlo k druhé světové válce, lidstvo dosud nevstoupilo do vesmíru ani nepoznalo hrůzy války ve Vietnamu. V tomto světě roku 1971 (tedy stejného data v jakém Colin žil předtím), kde Mount Everest ještě nebyl pokořen a J. F. Kennedy nezemřel kulkou atentátníka, není Colin Trafford staromládeneckým vědcem ale světoznámým spisovatelem, jemuž se vlastní vinou nedaří jen manželství s krásnou Ottilií (Joan Collins).

Romantické drama se sci-fi námětem natočil britský režisér Ralph Thomas podle krátké povídky Random Quest autora bestsellerů Midwichské kukačky a Den Trifidů Johna Wyndhama, do hlavních rolí obsadil pozdější hvězdu Dynastie Joan Collins a uznávaného ale u nás nepříliš známého herce Toma Bella.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.