Quelqu'un derrière la porte

Obrazok
Někdo je za dveřmi

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.4 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1971 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 64%

Žánr: Drama, Krimi,

Hudba: Georges Garvarentz,


OBSAH

Na pláži přístavního městečka Folkestone je nalezen neznámý muž (Charles Bronson). V nemocnici se ujme doktor Larry Parker (Anthony Perkins) a vymyslí zákeřný plán. Cizinec trpí ztrátou paměti, nezná svou totožnost, a doktor Parker se ho rozhodne využít pro vraždu milence své krásné nevěrné ženy Frances (Jill Irelandová). Podstrčí cizinci zavazadlo s věcmi, zápisník a revolver, aby v muži vyvolal představu, že Frances je ve skutečnosti JEHO žena, a aby nalákal jejího milence Paula do jejich domu, kde ho má zabít. Vše by proběhlo hladce, kdyby se ovšem nerozšířila zpráva, že na pláži byla nalezena znásilněná uškrcená mladá žena a v někdy té době uprchl z psychiatrie v Doveru duševně chorý muž, který trpí ztrátou paměti...

Kriminální drama Hitchcockova stylu natočil režisér Nicolas Gessner podle stejnojmenného románu "Quelqu'un derriére la Porte" spisovatele Jacquese Roberta.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.