Assassination Bureau, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.1 out of 10 based on 7 ratings Země: Velká Británie  1969 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 71%

Žánr: Krimi, Komedie, Dobrodružný, Akční,

Režírujú: Basil Dearden,

Hudba: Ron Grainer,


OBSAH

Vítejte v kanceláři pro atentáty na významné ale i celkem bezvýznamné potentáty. Naše organizace je vám plně k dispozici už po několik generací, nezabíjíme pro zisk, ale vždy jen ze zásady…

V době, kdy ženy ještě nepracovaly na společensky významných postech, například jako novinářky, se objevila jedna s pořádnou kuráží. Investigativní reportérka Sonya Winter (Diana Rigg) nabízí prestižnímu deníku senzaci - odhalí tajemná úmrtí, jež byly dopředu popsány v médiích. Šéf vydavatelského koncernu Lord Bostwick (Telly Savalas) si spokojeně mne ruce a s nabídkou Sonyi nadšeně souhlasí. Dívka se s žádostí o provedení vraždy vydává do sídla tajemné organizace The Assassination Bureau, v jejímž čele stojí, s ruskými kořeny ale anglickým vzděláním - Ivan Dragomiloff (Oliver Reed). Zásadový Ivan přijme nejprve zakázku a dívka až poté vysloví jméno oběti - jeho jméno! Při zasedání rady Dragomiloff nabízí - jeho život nebo životy všech ostatních. Sonya netuší, že Ivanovým zástupcem, který by se tak rád dostal do čela kanceláře, je… - Lord Bostwick!

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.