Tempest, The

Obrazok
Bouře

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.8 out of 10 based on 26 ratings Země: USA  1998 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 48%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jack Bender,

Hudba: Terence Blanchard,


OBSAH

Snímek se odehrává v bažinách Mississippi během americké občanské války a objevným způsobem převypravuje Shakespearův magický příběh.

V této adaptaci klasické Shakespearovy hry o vládci žijícím ve vyhnanství, který je ve skutečnosti mocný kouzelník, je děj přenesen do mokřin Mississippi v období občanské války. Namísto panovníků jsou hlavní postavy mocnými otrokáři. Do tohoto netradičně upraveného příběhu obsadil zkušený televizní režisér Jack Bender (např. Ztraceni) Petera Fondu, který byl za své ztvárnění Gideona Prospera nominován na Zlatý glóbus. V dalších hlavních rolích vystupují John Glover jako Anthony Prosper, Harold Perinneau jako Ariel a půvabná Katherine Heigl jako Miranda. Snímek o lásce, zradě a svobodě je navýsost netradičním zpracováním původní divadelní hry a obvykle rozděluje publikum na nesmiřitelné tábory zpravidla podle toho, jak komu přirostla k srdci předloha z pera literárního velikána.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.