Naked Truth, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Velká Británie  1957 
Trvání: 91 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Mario Zampi,


OBSAH

Británii zachvátila vlna nevyjasněných úmrtí, sebevražd a pokusů o ně. Význační vědci, politici či filmové celebrity padají v srdečních kolapsech k zemi jako mouchy, tráví se svítiplynem nebo případně vyskakují z oken.
Vinu za to nese Nigel Dennis (Dennis Price), vydavatel amerického bulvárního plátku „Scandalous!!“ šťourajícího se v soukromí slavných, jehož nová mutace „The Naked Truth“ se v Anglii zrovna chystá na trh. Pan Dennis razí zvláštní ale velmi výnosnou taktiku, s hotovým číslem nejprve vyrazí za vybranou celebritou, jíž za pakatel deseti tisíc liber nabídne článek neotisknout.
V nejbližším vydání se čtenáři dozvědí šokující pravdu o lordu Henry Mayleym (Terry-Thomas), modelce Melisse Right (Shirley Eaton), kabaretiérovi Sonny MacGregorovi (Peter Sellers) či úspěšné spisovatelce Floře Ransom (Peggy Mount). Pakliže ovšem každý z nich do čtrnácti dnů nezaplatí požadovaný obnos…

Jak už to tak bývá, boháči by si raději nechali pro penny koleno vrtat, a tak všichni čtyři po prozkoumání možností dojdou ke shodnému řešení – Nigela Denisse je třeba zabít. Co se ale stane, když všichni začnou svůj plán uskutečňovat naráz?

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.