Vice et la vertu, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  / Itálie  1963 
Trvání: 108 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Roger Vadim,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Paříž, 1944. Mladá Justine se chystá na svatbu se svým snoubencem Jeanem, členem odboje. Jean je však zatčen gestapem a Justine se vydává za svou sestrou Juliette, milenkou německého generála Bamberga, aby jí pomohla. Jeanovi se podaří z vězení uprchnout a Justine se vydává za sestrou, aby jí poděkovala, i když Juliette na tom neměla žádný podíl. Justine se přitom stává náhodnou svědkyní zabití Bamberga, je zatčena a odeslána do Rakouska, kde má sloužit sexuálním choutkám nacistických důstojníků. Juliette se mezitím vdává za plukovníka SS Schörndorfa, Hitlerova odpůrce, a společně slaví Bambergovu smrt...
Roger Vadim při natáčení filmu LE VICE ET LA VERTU částečně vyšel z literárního odkazu markýze de Sade, scénář (na němž se sám podílel) však příběh situoval do doby závěru německé okupace Francie. Hvězdami filmu byly Annie Girardot a začínající Catherine Deneuve, ve vedlejších rolích se objevily také známé italské herečky jako Luciana Paluzzi a Valeria Ciangottini, což vyplynulo z italského podílu na produkci filmu. Film se natáčel v létě 1962 a premiéru měl 1. března 1963. Ve francouzských kinech jej vidělo kolem jednoho a půl miliónu diváků, což byl v dobovém srovnání jen průměr.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.