Maxime

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1958 
Trvání: 124 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Henri Verneuil,

Hudba: Georges Van Parys,


OBSAH

Paříž, 1914. Maxime Cherpray je stárnoucí seladon, ale přes kdysi dobré zázemí a vzdělání žije skromně v malém bytě. Svému příteli Hubertovi poskytuje rady do života, jak působit na ženy. Když se Hubert seznámí s krásnou vdovou Jacqueline, propadne jejímu kouzlu, ta jej však odmítá. Spolu s Maximem vymyslí plán, jak Jacqueline získat, jejich představy ale brzy vezmou za své...
Na základě literární předlohy Henriho Duvernoise napsal scénář k filmu slavný režisér Henri Verneuil spolu s dalšími dvěma tvůrci. Na své umělecké vrcholy a největší komerční úspěchy Verneuil teprve čekal, ale film MAXIME vhodně doplňuje jeho tvůrčí snahy ve druhé polovině padesátých let. Romanticky laděný komediální příběh s melodramatickými prvky odehrávající se na sklonku zlatého věku těsně před první světovou válkou ozdobili svými výkony dobově slavní herci jako Michèle Morgan a Charles Boyer. Francouzská premiéra filmu proběhla 26. listopadu 1958.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.