Stazione Termini

Obrazok
Indiscretion of an American Wife

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.3 out of 10 based on 7 ratings Země: Itálie  / USA  1953 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 63%

Žánr: Drama,

Režírujú: Vittorio De Sica,


OBSAH

Mladá vdaná Američanka pobývá na dovolené u známých v Římě. Tady prožije bouřlivý románek s mladým italským učitelem Giovannim Doriou. Chce se ale vrátit k manželovi a vztah s Giovannim ukončit. Při loučení na nádraží před cestou do Paříže však váhá, jestli se rozhodla správně.
Film Hlavní nádraží (Stazione termini) natočil významný italský režisér a herec Vittorio de Sica podle námětu osvědčeného scénáristy Cesara Zavattiniho. I když vznik filmu podpořili svými výkony slavní američtí herci, de Sica jím nedosáhl uměleckého významu svých jiných neorealistických počinů. Problémy při natáčení vznikaly nejen kvůli jazykové bariéře, ale i produkci. De Sica byl sice sám spoluproducentem, hlavním producentem byl ale David O. Selznick, který do celkové koncepce filmu zasahoval s ohledem na svou manželkou Jennifer Jones, představitelku hlavní role. Film měl v Itálii premiéru 2. dubna 1953 a v letech 1953-1954 jej pak uvedla i většina západoevropských zemí a také Spojené státy. Zmínku si zaslouží fakt, že francouzský návrhář Christian Dior byl za kostýmy k filmu nominován na Oscara.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.