End of the Affair, The

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 4 ratings Země: Velká Británie  1955 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Edward Dmytryk,


OBSAH

První filmové zpracování románu Konec dobrodružství 1951 britského spisovatele Grahama Greenea, který je částečně inspirován jeho vlastním milostným vztahem. V Londýně během II. světové války a těsně po ní se odehrává příběh milostného trojúhelníku spisovatele Maurice Bendrixe (Van Johnson), vdané Sarah Milesové (Deborah Kerr) a jejího manžela. Posedlostí, touhou a žárlivostí zmítaný Bendrix přesvědčený o tom, že jej milenka odvrhla kvůli jinému muži, si najímá soukromého detektiva, aby zjistil pravou příčinu konce jejich vztahu. Skutečnost, proč se žena se záchranu jeho života během bombardování vzdala lásky k němu a upnula se k Bohu, jej nečekaně zaskočí.

U nás je známější adaptace Hranice lásky režiséra Neila Jordana z roku 1999, která ovšem sází především na efektní retrostylizaci a eroticky dusnou atmosféru a přes výborné herecké obsazení nedosahuje myšlenkové hloubky původního románu.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.