Hedda Gabler

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: USA  / Velká Británie  1963 
Trvání: 75 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Alex Segal,


OBSAH

Hedda Gabler! Tohle jméno Hedda už dlouho nevyslovila. Tak se jmenovala, než se provdala za George Tesmana. Dívčí příjmení jí příliš připomínalo staré časy, a tak ho přestala používat. Až teď jí tak oslovil Ejlert Lövborg, Heddin bývalý milenec, zkrachovalec, který podlehl alkoholu někdy v té době, kdy Hedda dala přednost zajištěnému manželství s Georgem, mužem, kterého nikdy doopravdy nemilovala. Ejlert Lövborg se teď vrátil, vyléčený ale minulostí už navždy poznamenaný. Napsal prý román, kterým se má proslavit, a na univerzitě kandiduje na profesuru, čímž ohrožuje Georgeovu dlouho připravovanou pozici. Hedda se proto rozhodne jednat...
Televizní hru podle předlohy norského dramatika Henrika Ibsena natočil americký, převážně televizní režisér Alex Segal v produkci britské BBC se vskutku skvostným hereckým obsazením, tři hlavní mužské postavy ztvárnili Britové Michael Redgrave, Ralph Richardson a Trevor Howard, v titulní roli osudové ženy se představila stárnoucí švédská hvězda Ingrid Bergman.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.