En cas de malheur

Obrazok
V případě neštěstí

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.8 out of 10 based on 21 ratings Země: Francie  / Itálie  1958 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 78%

Žánr: Drama,

Režírujú: Claude Autant-Lara,


OBSAH

Dvě mladé dívky se dopustí loupeže klenotnictví, na útěku ale dojde k napadení a zranění staré ženy. Jedna z dívek, Yvette, bývalá prostitutka, si najme kvalitního advokáta a dobře mu zaplatí. Právník André Gobillot dosáhne u soudu úspěchu a s Yvette naváže intimní nemanželský vztah. Yvettin bývalý přítel se jí ale nehodlá vzdát...
Slavný francouzský režisér Claude Autant-Lara tvořil v padesátých letech kvalitní kriminální snímky, které sice měly poměrně moderní ráz, ale zdaleka nemohly konkurovat titulům nastupující nové vlny. Nicméně, Autant-Lara vsázel na realistické zobrazení tehdejší francouzské společnosti a vztah movitého právníka s mnohem mladší prostitutkou byl významnou sondou své doby. Na úspěchu snímku měli značný podíl herci zvučných jmen jako Jean Gabin a Brigitte Bardot, kteří podali věrohodné výkony. V epizodní roli se ve filmu mihla Daniela Bianchi, později slavná z filmu SRDEČNÉ POZDRAVY Z RUSKA. Soudobou kritikou byl sice film odmítnut jako nemorální, ale dnes patří ke klasice francouzského kriminálního žánru. Ve Francii měl film premiéru 17. září 1958 a v kinech jej viděly přes tři milióny diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.