L'Ours et la poupée

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1969 
Trvání: 85 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Violoncellista Gaspard žije odloučeně od své ženy a má v životě jen dvě vášně, hudbu a přírodu. Felicie je bohatá žena, která se svým luxusním Rolls-Royce objíždí večírky a nechává se obletovat muži. K setkání těchto dvou odlišných lidí dochází v momentě, kdy Gaspardův starý Citroën nabourá do Feliciiny luxusní limuzíny. Věrna svému zvyku, Felicia zkouší Gasparda okouzlit, ale přes veškerou snahu se jí to nedaří. Je tím překvapena, ale nevzdává se...
Ve své podstatě jednoduchá komedie režiséra Michela Deville, který tímto titulem značně slevil ze svých počátků, kdy patřil k tvůrcům francouzské nové vlny. V jeho filmografii se nejedná o nijak zásadní počin, k nejlepším filmům jej nemůže zařadit ani hlavní hvězda, Brigitte Bardot, jejíž filmová kariéra tehdy již spěla ke svému závěru. Film byl natočen opět podle scénáře Niny Companéez (*1937), která s Devillem dlouhodobě spolupracovala (a výjimečně se zde také mihla i před kamerou) a je založen na kontrastu Paříž – venkov, bohatá – chudý, společenská – uzavřený, mondénní dáma – zanedbaný muž. Již soudobá kritika dospěla k závěru, že na film ověnčený tolika slavnými jmény je to trochu málo. Ve Francii měl film premiéru na počátku roku 1970, v roce 2004 vyšel na DVD.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.