Curée, La

Obrazok
Game Is Over, The

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

6.8 out of 10 based on 8 ratings Země: Francie  / Itálie  1966 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 68%

Žánr: Drama,

Režírujú: Roger Vadim,


OBSAH

Alexandre Saccard (Michel Piccoli) je úspěšný a velmi bohatý podnikatel, zvyklý manipulovat se svými finančními partnery i ovládat svou rodinu. V luxusní vile žije se svou mladou manželkou Renée (Jane Fonda) a synem Maximem (Peter McEnery) z prvního manželství. Renée a Maxime jsou si věkově blízcí a při jedné Alexandrově obchodní cestě mezi nimi vznikne silný citový vztah. Renée má v plánu se rozvést, Alexandre to ale odmítá připustit a vyhrožuje, že rozvod by ji finančně zničil. To si uvědomuje i Maxime, který odmítá další návrhy Renée a oznamuje zasnoubení se svou spolužačkou Anne (Tina Aumont). Renée nezůstává moc možností, jak se svou situací naložit.
Film Štvanice (La curée, 1966) vycházel ze stejnojmenného románu Emila Zoly, který vyšel v roce 1871, režisér Roger Vadim jej ale šikovně zasadil do současnosti. Film se natáčel od listopadu 1965 do března 1966, v hlavní roli nešťastně provdané Renée Saccardová se zaskvěla Vadimova tehdejší manželka, americká herečka Jane Fonda. Film měl ve Francii premiéru 22. června 1966 a v kinech jej vidělo více než dva a půl miliónu diváků. Na festivalu v Benátkách byl v témže roce nominován na Zlatého lva za nejlepší film.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.