Roi bis, Le

Obrazok
Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa (francouzská verze)

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 34 ratings Země: Francie  / Československo  1932 
Trvání: 80 min
Hodnocení: 77%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Robert Beaudoin,

Hudba: Josef Kumok,


OBSAH

Portorický předseda vlády (Hubert Daix) pověřil slavného detektiva Berlocka Sholmèse (Martin Frič), aby našel dvojníka portorickému králi Fernandu XXIII. (Pierre Bertin) – slabý a ustrašený král, který se bojí anarchistů a ukazovat se svému lidu. Nespokojená je samozřejmě i královna (Truda Grosslichtová – pod pseudonymem Tania Doll), pár je totiž stále bez následníka. Sherlock najde v novinách obrázek Leducqa (opět Pierre Bertin). Vykutálený Leducq souhlasí s prací dvojníka a odjíždí s detektivem do Portorika vlakem. Král odjede do exilu a Leducq začne vládnout. Setká se s královnou, je to ale její dvojnice (také Truda Grosslichtová). Nakonec se sblíží i s pravou královnou, která je s ním velice spokojená. Po dalších trampotách přijde zpráva, že pravý král zemřel. Leducq se prohlásí za krále a Sholmèse pověří hledáním nového dvojníka. Příběh končí, a Leducq od té doby vládne v Portoriku i s pravou královnou…

Film Le Roi bis je francouzská verze filmu "Lelíček ve službách Sherlocka Holmese". V naší verzi hrál hlavní dvojroli Vlasta Burian, ve francouzské Pierre Bertin. Martin Frič (Shorlock Holmes) a Truda Grosslichtová (královna - místo Lídy Baarové) jsou jediní čeští herci, kteří v této verzi hráli hlavní role. NFA má k dispozici pouze tři fotografie. Archives du film du C. N. C., Bois d’Arcy (Francie) archivuje negativ o délce 2036 m.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.