Babovřesky

Obrazok
Babovřesky aneb z dopisu venkovské drbny

    
Celkové hodnotenie

9.0/10 (14 hlasů)

3.1 out of 10 based on 2259 ratings Země: Česko  2013 
Trvání: 133 min
Hodnocení: 31%

Žánr: Komedie,

Hudba: Karel Vágner,


OBSAH

Letní komedie Zdeňka Trošky je úsměvnou komedií ze života současné jihočeské vesnice Babovřesky, která s nadhledem a komediální nadsázkou, tak trochu v duchu Slunce, seno, sleduje kupící se nedorozumění a souhry náhod, které pořádně zamotají hlavu její obyvatelům. V příběhu nechybí láska, žárlivost, závist, intriky a zejména vtipné okamžiky, v nichž se někteří i najdou. Slovy režiséra: "Je to prostě film tak 'trošku' ze života." Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se hodí starostovi a jeho příbuznému, kteří mají na pozemky zálusk a chtějí zde vybudovat autobazar. Jenže pozůstalí Hálovi se synem Adamem, se rozhodnou, že se jim vila líbí a opraví ji, i když v ní prý straší. Podtitul "z dopisu venkovské drbny" naznačuje, že na scénu vstoupí i místní zbožné ženy v čele s "univerzální" klepnou Horáčkovou, která o všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát... a uzurpuje si právo do všeho zasahovat. A právě do této vesničky přichází nový farář. Zbožné ženy čekají váženého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovně vyhlížející asi třicetiletý mladík s dvojsmyslným jménem. Netuší, co tu na něj čeká, co všechno bude muset řešit a právě díky tomu se odehrává v Babovřeskách množství humorných situací.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

ika.len: Premiéry V kinech ČR od: 14.02.2013 Falcon V kinech SR od: 21.02.2013 Saturn
07. 02. 2013 reagovat
Janko2005: Jo jsou to koumáci. Holt reklama je reklama.
14. 02. 2013 reagovat
Olda54: Doporučuji před stahováním - přečíst si komentáře na stránce s odkazem!!
05. 03. 2013 reagovat
suudzi: zdroj CSFD.cz Tetsuo - odpad! Představte si, že máte před sebou hovno a rozmazáváte ho. Jste opravdu důslední a děláte to 133 minut, dokud hovno není rozmazáno úplně natenko a navždy nepřilne k povrchu. Zhruba tak nějak musela vyhlížet práce na scénáři k filmu Babovřesky. Kameňák umocněný v trapnosti na druhou a bez vtipů.(18.2.2013) :D :D :D :D některé lidi si fakt nedávám, ale třeba má pravdu ;-)
06. 03. 2013 reagovat
Olda54: Každý má právo na názor. Nejsem si pak jist zda je nějaký rozdíl podívat se na tento film, či jiný od Trošky, nebo sledovat politické zpravodajství - možná bude někomu na blití z obojího, ale u filmu od Trošky se trošku častěji zasměji. A pak - ať si každý udělá názor sám. Já sám jsem film ještě neviděl.
10. 03. 2013 reagovat
Olda54: Opět vložen link bez toho, aby si dotyčný přečetl komentáře přímo na stránce czshare, že to je jen smyčka !!!
26. 06. 2013 reagovat
kopytos: DVD v prodeji od:28. 8. 2013
27. 06. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.