Rendez-vous, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1961 
Trvání: 128 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Krimi,

Režírujú: Jean Delannoy,


OBSAH

Když je zastřelen fotograf Daniel Marchand, podezření okamžitě padá na dvě ženy – Edith, dceru ropného magnáta Kellermana, a Madeleine Lariviere, současnou manželku Edithina bývalého manžela Pierra. Třetí podezřelou se stává druhá Kellermanova dcera Daphne, s níž Marchand krátce před smrtí nafotil sérii odvážných fotografií. Bohatý průmyslník Kellerman se snaží chránit rodinnou pověst a svého zetě Pierra nutí k poskytnutí falešného alibi pro dceru Daphne.

Ani hvězdné obsazení, jemuž dominují vycházející hvězdy Annie Girardot nebo Philippe Noiret, nezajistilo velký úspěch snahám režiséra Jeana Delannoye uplatnit se v jiném než historickém žánru, v němž dosud sklízel jen úspěch. Film měl premiéru 4. října 1961 a návštěvnost přesahující jeden milión diváků v kinech byla ve své době spíše jen průměrným výsledkem. Ještě před premiérou uspořádal producent Robert Dorfman reklamní projekci, v níž film prezentoval autorům detektivek, právníkům i kriminalistům. Těsně před rozuzlením nechal promítání zastavit a mezi publikem uspořádal diskuzi o možných závěrech příběhu. Ani tento nevšední reklamní trik však filmu nezajistil zvláštní pozici v Delannoyově bohaté filmografii.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.