Certains l'aiment... froide

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Komedie,


OBSAH

V roce 1759 umírá bohatý šlechtic markýz de Valmorin, který se chce pomstít svým dědicům a nařídí otevřít závěť až za 200 let. V roce 1959 se tak schází pestrá rodinná sešlost markýzových potomků, kterým právník poslední vůli přečte. Zlomyslný markýz ale stanovil zvláštní podmínku, že obrovské dědictví má převzít ten z rodiny, kdo trpí nevyléčitelnou nemocí. Jako naschvál pochopitelně všichni členové rodiny překypují zdravím a energií. Fantazie nezná mezí, všichni příbuzní začnou vyvíjet značné úsilí a nastává boj, kdo bude nejlépe předstírat smrtelnou chorobu.
Film Někdo to rád studené (Certains l′aiment… froide) natočil francouzský režisér Jean Bastia, který se zároveň podílel na scénáři. Komedie s dobrým nápadem, jinak ovšem průměrný film, disponuje zajímavým hereckým obsazením, které zaplnila řada osobností spojená s veseloherním žánrem jako byli Francis Blanche nebo Jean Richard, s nímž Bastia spolupracoval víckrát. Jednu z hlavních rolí hrál Louis de Funès, který patřil k největším překvapením. Film byl natočen v červenci a srpnu 1959, některé exteriérové scény byly pořízeny například v Ženevě. Premiéra proběhla 17. února 1960 a v kinech vidělo film přes milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.