Impossible Monsieur Pipelet, L'

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.2 out of 10 based on 8 ratings Země: Francie  1955 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 92%

Žánr: Drama,

Režírujú: André Hunebelle,

Hudba: Jean Marion,


OBSAH

V centru Paříže luxusnímu nájemnímu domu vládne pevnou rukou domovník Maurice Martin, jehož nesnášenlivou povahu krotí manželka Germaine. S majitelem domu panem Richetem udržují Martinovi korektní vztahy, k pozdvižení ale dochází, když se Martinových dcera Jacqueline zamiluje do Richetova syna Georgese. Otcové se vztahem nesouhlasí a rozhodně se postaví proti případnému sňatku, matky jsou zoufalé a nezdá se, že by vše mohlo vzít dobrý konec.
Kvalitativně patří komedie Nemožný pan domovník (L′impossible monsieur pipelet, 1955) k průměru tehdejší francouzské filmové produkce, ve své době ale sklidila značný divácký úspěch. Film natočil ve vlastní produkci slavný André Hunebelle, scénář vypracoval osvědčený Jean Halain. Magnetem pro diváky měl být především slavný Michel Simon v hlavní roli domovníka Martina, jeho manželku a dceru hrály Gaby Morlay a Etchika Choureau, které si stejný příbuzenský poměr zopakovaly o rok později ve Vernayově dramatu Noční světla (Les lumières du soir, 1956). Za zmínku stojí i postava strýce Roberta, jehož hrál zatím málo známý Louis de Funès. Film se natáčel mimo jiné v reálném prostředí pařížského Montmartru a na náměstí Pigalle. Po premiéře 26. července 1955 vidělo film v kinech více než dva a půl miliónu diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.