Lacenaire

Obrazok
The Elegant Criminal

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1990 
Trvání: 125 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Životopisný, Drama,

Režírujú: Francis Girod,


OBSAH

Francie, třicátá léta 19. století. Pierre-François Lacenaire je nejznámějším zločincem v zemi. Od dětství bojoval proti pohodlí buržoazní třídy, z níž sám vzešel. Byl vyloučen z jezuitského semináře, svým chováním a spisy si znepřátelil církev, armádu i vyšší společenské třídy, nakonec skončil jako sériový vrah. Film popisuje jeho poslední dny ve vězení, kdy čekal na popravu a sepisoval své paměti, které měly vyjít až po jeho smrti.
Film LACENAIRE natočil slavný režisér Francis Girod, který spolu s Georgesem Conchonem byl také autorem scénáře. Ve filmu sledujeme Lacenairovy dny v cele smrti, v retrospektivách se zároveň vracíme ke starším událostem, které vysvětlují jeho životní osudy a pohnutky, z nichž vraždil. Dle mínění kritiků se zdaleka nejedná o nejlepší Girodův film, nicméně věrohodné zpracování dobových reálií a především výkon Daniela Auteuila v hlavní roli jej pozdvihuje z průměru. Ve Francii měl film premiéru v prosinci 1990 a v následujícím roce byl ve dvou kategoriích nominován na Cézara.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.