Priatelia na nedeľu


Copains du dimanche, LesObrazok
Přátelé na neděli
Copains du dimanche, Les

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 33 ratings Země: Francie  1958 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 77%

OBSAH

Skupina několika mladých lidí přes týden pracuje v továrně, o víkendu se scházejí při společném úsilí obnovy lehkých letadel. Pomáhá jim v tom bývalý pilot R.A.F., který v této činnosti nachází nový smysl života. Když se jim podaří uvést do provozu jedno letadlo, náhle naráží na administrativní úskalí při založení leteckého klubu a jejich sny o létání se začnou rozplývat.
Film PŘÁTELÉ NA NEDĚLI natočil podle vlastního scénáře méně známý režisér Henri Aisner. Film vznikl na zakázku francouzské Konfederace odborových svazů (CGT) a byl určen pro soukromé promítání na odborářských setkáních, ve své době vůbec nebyl určen do veřejné distribuce kin. Silný příběh zdůrazňuje úlohu přátelství mezi mladými lidmi a překonávání překážek, i když v některých rysech je až příliš romantický. Za zmínku stojí i některé zajímavé letecké sekvence. Především byl ale film první velkou příležitostí pro Jean-Paul Belmonda, který zde přesvědčivě dokázal, že má před sebou slibnou hereckou budoucnost.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.