Priatelia na nedeľu


Copains du dimanche, LesObrazok
Přátelé na neděli
Copains du dimanche, Les

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.7 out of 10 based on 33 ratings Země: Francie  1958 
Trvání: 100 min
Hodnocení: 77%

OBSAH

Skupina několika mladých lidí přes týden pracuje v továrně, o víkendu se scházejí při společném úsilí obnovy lehkých letadel. Pomáhá jim v tom bývalý pilot R.A.F., který v této činnosti nachází nový smysl života. Když se jim podaří uvést do provozu jedno letadlo, náhle naráží na administrativní úskalí při založení leteckého klubu a jejich sny o létání se začnou rozplývat.
Film PŘÁTELÉ NA NEDĚLI natočil podle vlastního scénáře méně známý režisér Henri Aisner. Film vznikl na zakázku francouzské Konfederace odborových svazů (CGT) a byl určen pro soukromé promítání na odborářských setkáních, ve své době vůbec nebyl určen do veřejné distribuce kin. Silný příběh zdůrazňuje úlohu přátelství mezi mladými lidmi a překonávání překážek, i když v některých rysech je až příliš romantický. Za zmínku stojí i některé zajímavé letecké sekvence. Především byl ale film první velkou příležitostí pro Jean-Paul Belmonda, který zde přesvědčivě dokázal, že má před sebou slibnou hereckou budoucnost.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.