Distractions, Les

Obrazok
Trapped by Fear

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

6.7 out of 10 based on 15 ratings Země: Francie  / Itálie  1960 
Trvání: 101 min
Hodnocení: 67%

Žánr: Drama,


OBSAH

Paul Frapier je novinář, který žije pro svou práci, auta a krásné ženy. Jako reportér se dostane k případu vraždy policisty, kterou spáchal Laurent Pole, nyní na útěku. Paul a Laurent spolu dříve bojovali v osvobozenecké válce v Alžírsku, kde Laurent Paulovi zachránil život. Paul se mu nyní snaží oplatit protislužbou a udělá vše pro to, aby Laurent před policií uprchl.
Film dnes prakticky neznámého režiséra Jacquese Duponta se v okrajové dějové linii vracel k nedávno skončené osvobozenecké válce Alžírska z francouzského koloniálního područí. Podle dobových kritik šlo o poměrně zdařilé kriminální drama, i když zatížené nadbytečnou pozorností věnovanou milostným avantýrám hlavního hrdiny. V hlavních rolích excelovali Jean-Paul Belmondo a Claude Brasseur. V jedné z prvních výraznějších rolí se zde objevila začínající Mireille Darc. Ve Francii měl film premiéru 4. listopadu 1960.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.