À pied, à cheval et en voiture

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

4.6 out of 10 based on 13 ratings Země: Francie  / Itálie  1957 
Trvání: 87 min
Hodnocení: 46%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Maurice Delbez,


OBSAH

Krásná Mireille Martinová se zasnoubí s Paulem z bohaté rodiny de Grandlieu. Pan Martin je pozván k jeho rodině, cítí ale, že sociálním postavením se nemůže rovnat rodině budoucích příbuzných. Rozhodne se proto zakoupit automobil, aby se učinil lepším a bohatším, než ve skutečnosti je. Jeho plán však dostává řadu trhlin, nakonec se mu v rychlosti podaří získat řidičský průkaz, ovšem autem, které koupí, těžko někoho oslní.
Film PĚŠKY, NA KONI A VOZEM (A pied, a cheval et en voiture) natočil málo zkušený režisér Maurice Delbez, který dosud pracoval jako asistent režie u slavnějších filmařů. Temperamentním hereckým výkonem oživil komedii osvědčený komik Noël-Noël, v jedné z hlavních rolí zazářil také v té době velmi populární komik Darry Cowl, diváci si pomalu zvykali i na Sophii Daumier, těžící z fyzické podoby s Brigitte Bardot, postavu bohatého pana Grandlieu hrál Aimé Clariond, zavedený představitel mužů z vyšších vrstev. V jedné z menších rolí se zde objevil také začínající J. P. Belmondo.
Natáčelo se od května do července 1957 ve studích Eclair, premiéra proběhla 11. září 1957. Z pohledu současného diváka se tato komedie jeví jako značně zastaralá, situační komika i slovní humor jsou dávno přežité, prověrkou časem prošly snad jen některé vizuální gagy. Ve své době se ale film těšil značné oblibě a s návštěvností bezmála tří a půl miliónu diváků se zařadil mezi nejúspěšnější tituly roku 1957. To také vedlo k dalšímu pokračování v následujícím roce (PĚŠKY, NA KONI A NA RAKETĚ, 1958), tentokrát s jiným režisérem, ovšem již nikoli s takovým úspěchem.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.