Panna alebo orol


Testa o croceObrazok
Panna nebo orel
Heads I Win, Tails You Lose

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.6 out of 10 based on 91 ratings Země: Itálie  1982 
Trvání: 104 min
Hodnocení: 76%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Nanni Loy,


OBSAH

Nanni Loy a dvě povídky v jeho snímku, který je typickou italskou komedií osmdesátých let. První povídka s názvem Zbloudilá ovečka pojednává o mladém knězi Remigiovi (Renato Pozzetto), který cestuje za biskupem, aby sehnal peníze pro svůj malý kostel. Při cestě vlakem vyhodí jedna dívenka láhev z okna, a touto láhví je v následném okně zasažen Remigio do hlavy a ztrácí paměť. Paměť se mu vrací při pohledu na ženský klín, když se nad ním sklání krásná slečna Teresa (Mara Venier) v sukni. Začíná komické hledání ztracené paměti, kdy Remigio naváže s Teresou milostný vztah.
Druhý příběh Beduínův syn pojednává o stavební dělníkovi Beduinovi(Nino Manfredi), který zjistí, že jeho sedmnáctiletý syn je pravděpodobně homosexuál. Posedlý touto myšlenkou se snaží dopátrat pravdy. Ztrácí nejen vztah se synem, ale i s milovanou Stephanií (Ida Di Benedetto). Ta se rozhodne svému příteli pomoci a s jeho synem si promluví o samotě. Vše ovšem přerůstá v milostný poměr a pro nešťastného Beduina, to není ještě s homosexualitou úplný konec.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.