Can't Smeg Won't Smeg

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

9.1 out of 10 based on 0 ratings Země: Velká Británie  1998 
Trvání: 27 min
Hodnocení: 91%

Žánr: Soutěžní, Sci-Fi, Komedie,


OBSAH

Pořad vznikl v roce 1998 u příležitosti oslav 10 let od objevení Červeného trpaslíka (společně s ním vznikl ještě pořad "Red Dwarf A to Z") na obrazovkách TV. Scénář napsali příležitostní režiséři Červeného trpaslíka Paul Alexander a Doug Naylor. Režie se ujal hlavní režisér trpaslíka Ed Bye (také pořad produkoval). Výsledkem je půhodinový, velice zábavný pořad. Hlavní postavou je (také u nás) známý kuchař Ainsley Harriott, který si zahrál také v Červeném trpaslíku, v díle Polymorf II Emocuc, jednoho z Gelfů... Tentokrát ztvárňuje sám sebe jako kuchaře na palubě Kosmika (malá dopravní loď Jupiterské důlní společnosti). A jako hosty si pozval posádku červeného trpaslíka. Dvojčlenná družstva se dají dohromady takto: Dave Lister (Craig Charles) + Kryton 2X4B 523P (Robert Llewelyn) a druhé družstvo tvoří A.J. Rimmer (Chris Barrie) + Kocour, resp. Duane Dibbley (Danny John-Jules). Jako porota je přizvána Kristine Kochanská (Chloe Anett).

Pořad spočívá v tom, že Ainsley vaří jídlo a obě družstva ho kopírují (jídlo i jeho styl vaření) ve snaze vytvořit co nejlepší pokrm, což na konci hodnotí Kristine... Obě družstva se setkávají s různými nástrahami kulinářství, s lestí se setká také Ainsley. Pořad je velice vtipný, zábavný, "poučný" i napínavý... Dozvíme se např. jak správně připravit rýži. Pořad se objevil jako bonus jak na starších vydáních s trpaslíkem na VHS, tak nově i na DVD. U nás se bohužel zatím žádné oficiální lokalizace nedočkal.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.