Au-delà des grilles


Mura di Malapaga, LeObrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 2 ratings Země: Francie  / Itálie  1949 
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: René Clément,

Hudba: Roman Vlad,


OBSAH

Pierre je po vraždě milenky na útěku před policií a odcestuje do Janova. Kvůli vyhledání zubaře je nucen opustit svůj úkryt na lodi a setkává se se servírkou Martou. Ta mu chce pomoci, ale do jejich rodícího se vztahu zasáhne Martina dcera...
V pořadí pátý celovečerní film slavného francouzského režiséra René Clémenta a také jeho první mezinárodní úspěch. Na filmu se podílela řada italských tvůrců, natáčení probíhalo v ateliérech v Římě, exteriérové scény byly pořízeny v Janově. Proto je také film známější pod italským názvem LE MURA DI MALAPAGA. Snímek má charakter doznívajícího poetismu třicátých let, ale disponuje již i prvky neorealismu, typického pro italskou kinematografii pozdějšího období. Z dnešního pohledu se nejedná o Clémentův nejlepší film, ostatně již soudobá kritika vytkla režisérovi až přehnané melodramatické vyznění (podtržené výraznou hudební stránkou) a předvídatelný konec. Za zmínku ale stojí výborné herecké výkony obou hlavních představitelů (Isa Miranda byla oceněna jako nejlepší herečka na festivalu v Cannes) a film v roce 1951 jako první francouzský titul získal Oscara.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.