Cameriera bella presenza offresi...

Obrazok
Housemaid

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1951 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Giorgio Pastina,


OBSAH

Služka Maria není již nejmladší a střídá často zaměstnavatele. V novinových inzerátech nabízí své služby jako „dobře vypadající komorná“. Napřed je to právník se záletnou manželkou, pak herec s naopak žárlivou ženou, následuje štace u obchodníka upoutaného na lůžko a nakonec u profesora matematiky. Tady se Maria zúčastní okultní seance a zdánlivé dědictví po strýci jejího dlouholetého snoubence, řidiče Filiberta, jí umožní se konečně provdat. Ukáže se ale, že dědictví bylo falešnou chimérou a Maria i s manželem se pokorně vracejí ke své profesi komorné a řidiče…

Úspěšná komedie Představuje se krásná komorná (Cameriera bella presenza offresi) vznikla cíleně jako exhibice předválečné hvězdy Elsy Merlini, která se k filmování vrátila po dlouhé přestávce (herectví se dočasně vzdala v roce 1943 po tragické smrti svého přítele, herce Renata Cialentiho). Vznik filmu iniciovala sourozenecká trojice populárních divadelníků Eduarda, Tittiny a Peppina de Filippo, pod scénářem je podepsáno několik slavných tvůrců včetně Federica Felliniho. Kromě Elsy Merlini a zmíněné rodiny de Filippo se ve filmu objevila řada dalších slavných tváří, například Vittorio de Sica, Isa Miranda, Alberto Sordi nebo Giulietta Masina. V Itálii měl film premiéru 3. listopadu 1951, a i když nepronikl mezi desítku nejúspěšnějších titulů, patřil k velkým komerčním úspěchům té doby. V roce 2005 vyšel v Itálii na DVD.


Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.