Complot, Le

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  / Španělsko  1973 
Trvání: 99 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Akční,

Režírujú: René Gainville,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Film SPIKNUTÍ se vrací ke skutečným historickým událostem počátkem 60. let, kdy se Francie vzdala svých nároků na další udržování svého koloniálního panství v Alžírsku. Generál de Gaulle tehdy hodlal vyklidit severoafrický prostor, s čímž ovšem nesouhlasila skupina důstojníků, kteří se snažili i násilím a intrikami udržet francouzskou nadvládu v této oblasti. V následném souboji mezi armádou, policií a povstalci se odehrává řada dramatických situací, kde zajímavé herecké výkony podali především Jean Rochefort a Michel Bouquet.
Film natočil režisér René Gainville, který byl zároveň spoluautorem scénáře, jako svůj pátý celovečerní film a vytvořil další z titulů politických thrillerů, které v té době ve Francii měly značnou oblibu. Snímek vzniknul v koprodukci tří zemí, ve Francii byla v premiéře v květnu 1973 uvedena nezkrácená verze ve dvouhodinové délce, zatímco v další produkující zemi, Španělsku, byl film distribuován až o tři roky později v sestříhané verzi o dvacet minut kratší.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.