Symphonie pour un massacre

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Itálie  1963 
Trvání: 115 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Krimi,

Režírujú: Jacques Deray,

Hudba: Michel Magne,


OBSAH

Pětice přátel, Paoli, Clavet, Jabeke, Moreau a Valoti, provozuje hernu, která ale ve skutečnosti kryje jejich nelegální aktivity. Možnost nových výdělků se jim naskytne, když je vyhledá proslulý gangster Repellini z Marseille, který jim nabídne prodej nedostupných léků za dvojnásobnou cenu. Vidina zisku v řádech statisíců dolarů však způsobí rozvrat mezi přáteli a Jabeke, který se potýká s finančními problémy, se dopustí vraždy. Pomsta ostatních však na sebe nenechá dlouho čekat.
Film Symfonie k jednomu masakru (Symphonie pour une massacre) pochází z počátků tvorby významného francouzského režiséra Jacquese Deraye, který v této době již pevně zakotvil mezi tvůrci kriminálního žánru. Jednu z mála filmových rolí zde odehrál neméně významný scénárista a režisér José Giovanni, který se s Derayem podílel také na vzniku scénáře. Z dalšího hereckého obsazení připomeňme slavného Jeana Rocheforta nebo zatím málo známou Michèle Mercier, kterou zanedlouho čekal celoevropský triumf v podobě Angeliky. Film měl ve Francii premiéru v srpnu 1963, následně byl uveden v dalších západoevropských zemích i Spojených státech, v kinech ale nedosáhl úspěchu jiných Derayových filmů.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.