Baule-les-Pins, La

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1990 
Trvání: 110 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama, Romantický,

Hudba: Philippe Sarde,


OBSAH

Třináctiletá Frédérique jede se svou osmiletou sestrou a chůvou (Valeria Bruni Tedeschi) na prázdniny k moři do La Baule des Pins, jako každý rok ke strýci Leonovi, jeho manželce a několika bratrancům a sestřenicím. Jenže letos je vše jinak nebo přesněji, nic na prázdninách nebude jako dříve. V poslední chvíli, na peroně u rozjíždějícího se vlaku, se dozvědí, že jejich matka (Nathalie Baye) s nimi nepojede a přijede za nimi později. Malá sestra to opláče a ani jedna nechápou, co se vlastně děje. Rodiče se rozcházejí a ani jeden s nimi nejede, později se sice oba občas na prázdninách objevují, ale ne zcela. Matka zde má svého milence, přičemž oba předstírají, že se vlastně ani neznají, ale děti jsou vnímavé a Frédérique plní svůj deníček pocity nejasnosti a obavami. Ale i ona sama zjišťuje, že se mění, jinak vnímá věci kolem sebe, navíc se o ni začíná zajímat jeden z chlapců a pokouší se ji líbat, zábavy malých dětí ji už úplně nebaví a zvolna začíná chápat, co vše se v její dosud klidné rodině začíná dít.
Diane Kurys pokračuje v tomto filmu v linii až obsesivní fascinující analýzy své vlastní rodiny (navazuje na předchozí filmy Diabolo Menthe a Coup de Foudre) a rekonstruuje tentokrát velmi věrně pozdní léta padesátá, s dobově správnými reáliemi, pečlivě vybranou dobovou hudbou, ale zejména s dobově podmíněnými vztahy (co se hodí, nehodí, co se smí a nesmí vědět a podobně). Kvalitní herecké obsazení, klidné tempo a rozvíjení příběhu jsou spolu s již zmíněnou hudební složkou základem dobře vyváženého filmu, ve kterém se mísí hlediska dospělých, dospívajících i dětí.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.