Seconde vérité, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 3 ratings Země: Francie  / Itálie  1966 
Hodnocení: 0%

Režírujú: Christian-Jaque,


OBSAH

Pierre Montaud je úspěšný právník v Dijonu a dosud žije spokojeným manželstvím. Seznámí se ale s Nathalií, atraktivní studentkou medicíny, která udržuje více milostných vztahů, jež jí pomáhají žít relativně luxusním životem. Od vztahu s Pierrem si sice slibuje víc, ale ten se odmítá rozvést. Nathalie se tedy vrací ke svému původnímu příteli, Olivierovi. Olivier je následně nalezen zavražděn Pierrovou zbraní.
Režisér Christian-Jaque se jako jiní úspěšní režiséři 40. a 50. let snažil o udržení divácké přízně i v letech šedesátých, ne vždy se mu ale dařilo vzhledem ke konkurenci progresívní mladé generace režisérů nové vlny. Recenzenti film LA SECONDE VÉRITÉ zkritizovali jako průměrnou a značně předvídatelnou detektivku, sázkou na jistotu ale bylo obsazení ústřední dvojice Robert Hossein – Michèle Mercier, která tehdy sklízela mezinárodní úspěch díky Angelice (třetí díl ságy, ANGELIKA A KRÁL, měl premiéru krátce předtím). Film LA SECONDE VÉRITÉ měl premiéru 20. dubna 1966 a návštěvnost ve francouzských kinech se vyhoupla vysoko přes jeden milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.