Qui êtes-vous, Monsieur Sorge?

Obrazok
Kdo jste, doktore Sorge?
Who Are You, Mr. Sorge?

    
Celkové hodnotenie

10.0/10 (1 hlas)

7.3 out of 10 based on 6 ratings Země: Francie  / Západní Německo  / Itálie  / Japonsko  1961 
Trvání: 129 min
Hodnocení: 73%

Režírujú: Yves Ciampi,


OBSAH

V průběhu třicátých let pracuje a působí Dr. Sorge (Thomas Holtzmann) jako dopisovatel německého deníku Frankfurter Zeitung ve vysokých kruzích německé diplomacie v Tokiu. Jako říšský občan oddaný nacismu se těšil velmi dobré pověsti. Nikdo netuší, že tento plavovlasý muž ostře řezaných rysů po otci Němec a matce Rus je sovětským elitním špiónem, který prošel nejlepším výcvikem výzvědné služby Rudé armády. Dr. Sorgemu se podaří vytvořit síť informátorů z japonské vysoké společnosti, kteří ho dostatečně zásobují citlivými informacemi z vojenského prostředí. Jeho nejbližším spolupracovníkem je obchodník Max Klausen (Mario Adorf), který funguje jako radista. V roce 1940 získal cennou informaci o napadení Sovětského svazu, kterou urychleně poslal do Moskvy, které Stalin nevěří. Mezitím se zamiluje do krásné japonské baronky Juki Sakurajové (herečka Keiko Kishi). Tajná služba japonské kontrašpionáže se stále……….

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

alfatanker: Mýtus o Sorgem šírili trockisti a nepriatelia ZSSR- Stalin veľmi dobre vedel čo sa chystá- ale nebol na to ešte pripravený a chcel oddilaiť začiatok vojny. Toto sa v týchto pseudoinformáciách nerado spomína.
30. 01. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.