Par le sang des autres


Ultimatum alla poliziaObrazok
By the Blood of Others

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 4 ratings Země: Francie  / Kanada  / Itálie  1974 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Marc Simenon,

Hudba: Francis Lai,


OBSAH

Mladý psychopat se sexuální deviací prchá z léčebny a v izolovaném domě drží dvě rukojmí, jako výkupné ovšem žádá překvapivě nikoliv peníze, ale nejkrásnější dívku z města. K poradě se scházejí místní starosta, prefekt a policejní komisař, z jejich setkání vyjde řešení použít prostitutku. Pak ale přichází chudý italský zedník, který výměnou za získání francouzského občanství nabízí poskytnout únosci jednu ze svých dcer.
Film Krví těch druhých (Par le sang des autres, 1974) vznikl v režii méně známého režiséra Marca Simenona, syna mnohem slavnějšího otce, belgického spisovatele Georgese Simenona. Jako v jiných Simenonových filmech, tak i tady hrála jeho manželka, kdysi slavná Mylène Demongeot (tady v roli prostitutky). Film vznikl v exteriérech pohoří Cévennes na jihu Francie, natáčení probíhalo v koprodukci s Kanadou, kde byl také poprvé uveden v březnu 1974, francouzská premiéra proběhla až o měsíc později.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.