Suivez cet homme

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1953 
Trvání: 95 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Georges Lampin,


OBSAH

Komisař Basqier slaví narozeniny a při té příležitosti vzpomíná na dva velké případy, které ovlivnily jeho kariéru u policie. První kauzou byla vražda paní Olgy, majitelky zastavárny, u níž dlouhou dobu padalo podezření na manžela, až později Basquier došel k závěru, že vrahem byl lékař, jehož manželka odhalila nevěru s Olgou. Druhým případem byla loupež s náhodnou vraždou v klenotnictví pana Courvoisiera. Tady Basquier po delší době vypátral, že loupež s nechtěnou dohrou v podobě vraždy zinscenoval sám Courvoisier kvůli získání pojistného plnění.
Jestliže se francouzský režisér Georges Lampin u většiny svých filmů spoléhal na literární předlohy, v případě kriminálky Sledujte toho muže (Suivez cet homme) točil podle původního scénáře, jehož autorem byl Jacques Rémy. Po předešlé úspěšné spolupráci s Bernardem Blierem angažoval Lampin tohoto herce znovu do hlavní role komisaře Basquiera, zajímavým hereckým obsazením ale film disponoval i v řadě vedlejších rolí, vzpomeňme alespoň na předválečnou hvězdu Suzy Prim v úloze zavražděné majitelky zastavárny. Film měl ve Francii premiéru 27. února 1953 a v kinech jej vidělo přes milión diváků.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.