L´Effrontée

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7.5 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1985 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 75%

Žánr: Hudební, Romantický, Komedie, Drama,


OBSAH

Třináctiletá Charlotte vyrůstá na venkově, žije pouze s otcem, který na ni nemá příliš času. Otcova přítelkyně Léone nemůže nahradit matku, která zemřela před několika lety, oporou pro ni není ani starší bratr. Charlotte je sice teprve v pubertě, ale cítí se být dospělá a touží také tak žít, což vede k tomu, že navazuje první milostné vztahy. Šance odejít z domova se jí naskytne, když se setká s dětskou hvězdou ve hře na klavír, Clarou Bauman...
Režisér Claude Miller slavil s tímto filmem další velký úspěch; působivý popis dospívání podpořila svým věrohodným výkonem mladičká Charlotte Gainsbourg, neméně výrazné výkony ale podali i umělci starších generací v čele s kdysi slavnou Bernadette Lafont. Filmu prospělo také vhodné užití klasické hudby (Mozart, Beethoven, Mendelssohn). Claude Miller se netajil inspirací staršími filmy Françoise Truffauta, v jehož štábu kdysi začínal. Film NESTOUDNICE se natáčel v exteriérech v Savojsku a stejně jako většina jiných Millerových filmů byl v několika kategoriích nominován na Cézara. Francouzská premiéra proběhla 11. prosince 1985.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.