Fence, The

Obrazok
Plot

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

7 out of 10 based on 16 ratings Země: USA  2010 
Trvání: 35 min
Hodnocení: 70%

Žánr: Krátkometrážní, Dokumentární,

Režírujú: Rory Kennedy,


OBSAH

V roce 2006 se vláda Spojených států amerických rozhodla vybudovat plot podél hranice s Mexikem. Trvalo to tři roky a náklady byly opravdu vysoké - třistapadesát inženýrů, tisíce stavebních dělníků, desítky tisíc tun kovu, miliardy dolarů,… otázka zní: stálo to vůbec za to? Odpověď hledá režisérka Rory Kennedyová v dokumentu z originální produkce HBO.
Uznávaná filmařka Rory Kennedyová zkoumá cíl a především účinnost kontroverzní bariéry na nejjižnější hranici Spojených států amerických. Plot, dlouhý vice než tisíc kilometrů, postavený na americko-mexické hranici, která dosahuje téměř tři a půl tisíce kilometrů. Kennedyová prozkoumává problematiku ze všech možných úhlů, z pohledu soukromých farem, chráněných krajinných oblastí, rušného městského pohraničí, atd. Dokument z originální produkce HBO přináší bezesporu lehce humorný pohled na absurdní ideologické rozpory a dezinformace, které provázely plot od samého počátku. Díky upřímným rozhovorům s pohraniční stráží, farmáři, ekology a přistěhovalci z obou stran plotu film upozorňuje na zásadní rozpor mezi fakty a politickými proklamacemi. [Zdroj: HBO]

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.