Moja dcéra nie je vrahyňa

Obrazok
Moje dcera není vrah
My Daughter's Tears

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

1.9 out of 10 based on 0 ratings Země: USA  / Německo  2002 
Trvání: 92 min
Hodnocení: 19%

Žánr: Psychologický, Krimi,

Hudba: Martin Todsharow,


OBSAH

Německo-americké kriminální drama o matce, která se pokouší zachránit dceru odsouzenou k smrti za vraždu svého malého syna.
Regina odešla od manžela, přičemž obě dcery Stefanie a Dorothey zůstali bydlet u něho. Matka se prací po 10 letech, aby se dozvěděla pravdu, zda její dcera Stefanie opravdu zavraždila svého syna Olivera. Dorothea, zeť Sheldon i jeho matka vyčítají Regině, že vše je její vina. Proč teď přišla? Aby napravila to, co se už napravit nedá? Ji však zajímá, jestli manžel Sheldon a jeho matka mají v době vraždy alibi. A to i přes to, že Stefanie se k činu přiznala, i když u soudu svůj čin popírá. Vraždě předcházela hádka mezi Stefanií a manželem, který se chtěl rozvést a obe děti si vzít do svého opatrovnictví. Po procesu soud vynese rozsudek: Stefanie je vinná z úmyslné vraždy. Regina se však nemíní vzdát, protože nevěří, že by její dcera byla vražedkyně...

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.