Clair de terre, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1970 
Trvání: 98 min
Hodnocení: 0%

OBSAH

Mladý Pierre žije v Paříži se svým otcem, trpí ztrátou matky, která zemřela před šesti lety. S otcem si nerozumí a není spokojen se svým způsobem života. Jednoho dne se rozhodne odcestovat do Tuniska, kde se narodil, ale strávil tam jen rané dětství. Do severní Afriky cestuje v doprovodu starší ženy, která se jej snaží přimět k delšímu pobytu, Pierre má však nestálou povahu a chce co nejdříve vydělat dostatek peněz, aby se mohl vrátit do Francie...
Film VE SVITU ZEMĚ (Le clair de terre) byl třetím celovečerním filmem režiséra Guy Gillese, který byl i autorem scénáře a film také sám nasnímal. Potřetí také spolupracoval s mladým nadějným hercem Patrickem Jouané. Titul je zajímavý i z dalších důvodů; po patnáctileté přestávce se před filmovou kameru vrátil Jacques François, dříve představitel hlavních rolí, nyní se však přehrál do malých až epizodních rolí, jichž v následujících letech ztvárnil desítky. Naopak, Annie Girardot v tomto filmu na dlouhou dobu naposledy pouze sekundovala hlavnímu hrdinovi – po celá sedmdesátá léta totiž na ni čekaly výhradně hlavní role. Film se natáčel vzhledem k ději pochopitelně v Tunisku, ale také v Paříži a ve městě Deauville v Normandii. Francouzská premiéra proběhla 18. listopadu 1970.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.