Coeur à l'envers, Le

Obrazok

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  / Španělsko  1980 
Trvání: 90 min
Hodnocení: 0%

Režírujú: Tom Cruise,


OBSAH

Laure je úspěšná dětská psycholožka, která mimo jiné řeší složitý vztah své přítelkyně, spisovatelky Jeanne, a její dcery. U Laury se objevuje syn Julien, který žil dvanáct let s otcem v Africe. Laure je zaskočená, že místo dítěte, které znala, před ní stojí mladý muž, ale překvapení střídá radost ze setkání. Laure se pak musí za prací vydat do Španělska a Julien souhlasí, že pojede s ní. Na cestě se ale dostávají do konfliktu jejich komplikované povahy a dávné neduhy jejich složitého vztahu...
Film SRDCE NARUBY (Le coeur a l'envers) je dílem začínajícího režiséra Francka Apprederise, kterého známe z pozdější doby jako tvůrce kriminálních seriálů (Komisař Moulin), režisér se podílel i na vzniku scénáře. V hlavní roli se zaskvěla Annie Girardot, roli její přítelkyně Jeanne ztvárnila někdejší hvězda francouzské nové vlny, Stéphane Audran (obě herečky se ve filmu setkaly v tomto případě poprvé). Film vznikl ve francouzsko-španělské koprodukci a podíleli se na něm také španělští tvůrci včetně několika herců ve vedlejších rolích. Francouzská premiéra proběhla 10. září 1980.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.