Corde raide, La

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 79 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Drama,

Režírujú: Jean-Charles Dudrumet,

Hudba: Maurice Jarre,


OBSAH

Cora Lambertová se nudí v manželství s úspěšným manažerem Danielem Lambertem, spoluředitelem firmy Export-import. Cora se sblíží s Henrim, majitelem garáží, který obchoduje s ojetými auty. Cora chce s Henrim žít a naplánují spolu Danielovu vraždu. Jeden rozhovor Cory s Henrim náhodou Daniel vyslechne na druhém telefonu a najme soukromého detektiva, aby manželku sledoval. Do telefonu zabuduje nahrávací zařízení a podezření padá na jeho obchodního partnera Pierra. Je to ale omyl založený na podobnosti hlasů – Pierre je totiž Henriho bratr...
Méně známý režisér Jean-Charles Dudrumet natočil film LA CORDE RAIDE (Napnuté lano) na základě detektivní novely Vdova od Michela Lebruna. Ve filmu se objevily tehdejší hvězdy jako François Périer, Annie Girardot a Gérard Buhr. Ten také namluvil další postavu Pierra Simona (hrál jej Georges Descrieres), přičemž na podobnosti hlasů dvou protagonistů byla založena zápletka příběhu. Film byl natočen na podzim 1959 a premiéru měl 8. dubna 1960. V kinech jej vidělo něco málo přes 700.000 diváků, což v dobovém srovnání nebyl nijak výrazný úspěch.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.