Faut vivre dangereusement, Il

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1975 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Mysteriózní,

Hudba: Claude Bolling,


OBSAH

Soukromý detektiv Édouard Lory je zavražděn a vyhozen z vlaku. V jeho kabátě najde policie balíček s drogami, což vede k závěru, že šlo o pomstu drogových dealerů. Loryho přítel Diquet, taktéž detektiv, není s touto teorií ztotožněn a zahájí své vlastní vyšetřování. Mezitím jej osloví podnikatel Murdoc, aby sledoval mladou Lorraine, manželku bohatého průmyslníka. Diquet brzy zjistí, že Lorraine není pravým cílem sledování a oba případy se začnou spojovat.
Film JE TŘEBA ŽÍT NEBEZPEČNĚ (Il faut vivre dangereusement) měl literární předlohu v novele Les suicidés du printemps od spisovatele Raymonda Marlota. Pro filmový scénář jej upravili Claude Makowski a Nelly Kaplan. Makowski, který dosud u filmu vystřídal různé profese, se pak poprvé a naposledy ujal i režie. Film měl být parodií na americké drsné kriminální thrillery, a i když splňoval požadavky žánru, podle kritiky mu uškodil příliš spletitý děj. K základním plusům filmu patřilo obsazení ústřední manželské dvojice Claude Brasseur – Annie Girardot, díky nimž titul mírně vynikl nad průměr. Francouzská premiéra proběhla 3. září 1975.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.