Faut vivre dangereusement, Il

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1975 
Trvání: 105 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Mysteriózní,

Hudba: Claude Bolling,


OBSAH

Soukromý detektiv Édouard Lory je zavražděn a vyhozen z vlaku. V jeho kabátě najde policie balíček s drogami, což vede k závěru, že šlo o pomstu drogových dealerů. Loryho přítel Diquet, taktéž detektiv, není s touto teorií ztotožněn a zahájí své vlastní vyšetřování. Mezitím jej osloví podnikatel Murdoc, aby sledoval mladou Lorraine, manželku bohatého průmyslníka. Diquet brzy zjistí, že Lorraine není pravým cílem sledování a oba případy se začnou spojovat.
Film JE TŘEBA ŽÍT NEBEZPEČNĚ (Il faut vivre dangereusement) měl literární předlohu v novele Les suicidés du printemps od spisovatele Raymonda Marlota. Pro filmový scénář jej upravili Claude Makowski a Nelly Kaplan. Makowski, který dosud u filmu vystřídal různé profese, se pak poprvé a naposledy ujal i režie. Film měl být parodií na americké drsné kriminální thrillery, a i když splňoval požadavky žánru, podle kritiky mu uškodil příliš spletitý děj. K základním plusům filmu patřilo obsazení ústřední manželské dvojice Claude Brasseur – Annie Girardot, díky nimž titul mírně vynikl nad průměr. Francouzská premiéra proběhla 3. září 1975.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.