Vas-y maman

Obrazok
Take It from the Top

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1978 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Annie Larcher je ženou v domácnosti, ale nudí se. Přijme proto zaměstnání recepční v porodnici. Její manžel ale krátce nato zjistí, že neumí žít bez toho, aby se žena starala o domácnost. Annie se tedy vzdává stálého zaměstnání a vrací se domů. Z nečinnosti uniká psaním a její první román se překvapivě stává bestsellerem. Zůstává sice nadále ženou v domácnosti, ale jako úspěšná spisovatelka se svému manželovi znovu vzdaluje...
Film DO TOHO, MAMINKO! (Vas-y maman) je dílem úspěšné francouzské spisovatelky Nicole de Buron, která se mimo jiné uplatnila jako scénáristka, ale ve filmové režii se angažovala v tomto jediném případě. Film je zdařilým příspěvkem k aktuálnímu a nadčasovému tématu feminizace, přičemž do hlavní role samostatné a ambiciózní ženy byla vhodně vybrána Annie Girardot, které byl tento typ postav souzen i v řadě jiných filmů. Dobová kritika přijala film jako satirickou a zdařilou komedii, i když jí vyčetla mírně roztříštěný děj. Ve Francii měl film premiéru 9. srpna 1978. Annie Girardot v tomto roce hrála celkem v šesti filmech, přičemž podstatně větší úspěch měly snímky JEDEN HOT A DRUHÝ ČEHÝ nebo KLÍČ PODE DVEŘMI.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.