Vas-y maman

Obrazok
Take It from the Top

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1978 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,


OBSAH

Annie Larcher je ženou v domácnosti, ale nudí se. Přijme proto zaměstnání recepční v porodnici. Její manžel ale krátce nato zjistí, že neumí žít bez toho, aby se žena starala o domácnost. Annie se tedy vzdává stálého zaměstnání a vrací se domů. Z nečinnosti uniká psaním a její první román se překvapivě stává bestsellerem. Zůstává sice nadále ženou v domácnosti, ale jako úspěšná spisovatelka se svému manželovi znovu vzdaluje...
Film DO TOHO, MAMINKO! (Vas-y maman) je dílem úspěšné francouzské spisovatelky Nicole de Buron, která se mimo jiné uplatnila jako scénáristka, ale ve filmové režii se angažovala v tomto jediném případě. Film je zdařilým příspěvkem k aktuálnímu a nadčasovému tématu feminizace, přičemž do hlavní role samostatné a ambiciózní ženy byla vhodně vybrána Annie Girardot, které byl tento typ postav souzen i v řadě jiných filmů. Dobová kritika přijala film jako satirickou a zdařilou komedii, i když jí vyčetla mírně roztříštěný děj. Ve Francii měl film premiéru 9. srpna 1978. Annie Girardot v tomto roce hrála celkem v šesti filmech, přičemž podstatně větší úspěch měly snímky JEDEN HOT A DRUHÝ ČEHÝ nebo KLÍČ PODE DVEŘMI.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.