Here We Go Round the Mulberry Bush

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1967 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Clive Donner,


OBSAH

Jak jen přijít o panictví, a s kým? Sedmnáctiletý Jamie McGregor (Barry Evans) pomalu končí střední školu a zdá se, že je připraven rovnýma nohama skočit do života. Jenom na tom loži bělostném je zatím pole neorané. Považte, že každý z okolí včetně nejlepšího kamaráda Spikea (Christopher Timothy) už má nějakou tu sexuální praxi, dokonce i Jamieho mladší bratr Joe se začal chlubit svými nočními dobrodružstvími.
Jak ale zaujmout jeho dívku snů Mary (Judy Geeson), aby s ním šla aspoň na rande? Jamie se rozhodne skoncovat s nezkušeností stůj co stůj. Jenomže všechny jeho pokusy končí fiaskem, kvůli prostinké Lindě málem nastydne v parku, pro Pauliny hezké oči jednou nohou vstoupí do charity, na víkendu s aristokratickou Caroline u jejích rodičů sehraje po náruživé degustaci vína jen ložnicové škatule hejbejte se a ani s nerozhodnou Audrey na večírku v prodejně nábytku se nedostane o nic dál. Když už se na něj konečně usměje štěstí s Mary, jeho vyvolená není tou, kým se zdála být.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.