Here We Go Round the Mulberry Bush

Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 1 ratings Země: Velká Británie  1967 
Trvání: 96 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Režírujú: Clive Donner,


OBSAH

Jak jen přijít o panictví, a s kým? Sedmnáctiletý Jamie McGregor (Barry Evans) pomalu končí střední školu a zdá se, že je připraven rovnýma nohama skočit do života. Jenom na tom loži bělostném je zatím pole neorané. Považte, že každý z okolí včetně nejlepšího kamaráda Spikea (Christopher Timothy) už má nějakou tu sexuální praxi, dokonce i Jamieho mladší bratr Joe se začal chlubit svými nočními dobrodružstvími.
Jak ale zaujmout jeho dívku snů Mary (Judy Geeson), aby s ním šla aspoň na rande? Jamie se rozhodne skoncovat s nezkušeností stůj co stůj. Jenomže všechny jeho pokusy končí fiaskem, kvůli prostinké Lindě málem nastydne v parku, pro Pauliny hezké oči jednou nohou vstoupí do charity, na víkendu s aristokratickou Caroline u jejích rodičů sehraje po náruživé degustaci vína jen ložnicové škatule hejbejte se a ani s nerozhodnou Audrey na večírku v prodejně nábytku se nedostane o nic dál. Když už se na něj konečně usměje štěstí s Mary, jeho vyvolená není tou, kým se zdála být.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.