Rose rosse per il fuehrer

Obrazok
Red Roses for the Fuhrer

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1968 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Válečný, Drama,

Režírujú: Fernando Di Leo,


OBSAH

Zuří druhá světová válka, americký důstojník major Mike Liston dostává důležitý úkol dostat se do Německa a získat zpět důležité dokumenty, které uchvátila německá špionážní služba. Absolvuje výsadek padákem nedaleko Ostende a za pomoci sovětského agenta proniká do německého velení. Naváže kontakty i s partyzány, brzy se ale ukazuje, že mezi nimi je zrádce. Němcům se zatím nepodařilo rozluštit zašifrovaný dokument o otevření druhé fronty v Evropě, čas ale běží a major Liston musí překonat řadu překážek, aby důležitou zprávu z německých rukou dostal.
Italský režisér Fernando di Leo se po účasti na jednom povídkovém projektu a několika scénářích pro jiné tvůrce dostal k samostatné filmové režii poprvé s válečným filmem Rose rosse per il fuehrer (Rudé růže pro Vůdce), který natočil v roce 1967 podle vlastního námětu. Pro roli majora Listona angažoval amerického herce Jamese Dalyho, další postavy hráli převážně italští herci, případně osobnosti častěji spojené s mezinárodními produkcemi (například Peter van Eyck v roli plukovníka Kerra), ženský prvek zastupovala Pier Angeli. Film měl premiéru v Itálii v dubnu 1968, následně jej do distribuce převzaly i další evropské země, později byl uveden v USA pod názvem Code Name, Red Roses.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.