Rose rosse per il fuehrer

Obrazok
Red Roses for the Fuhrer

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Itálie  1968 
Trvání: 97 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Válečný, Drama,

Režírujú: Fernando Di Leo,


OBSAH

Zuří druhá světová válka, americký důstojník major Mike Liston dostává důležitý úkol dostat se do Německa a získat zpět důležité dokumenty, které uchvátila německá špionážní služba. Absolvuje výsadek padákem nedaleko Ostende a za pomoci sovětského agenta proniká do německého velení. Naváže kontakty i s partyzány, brzy se ale ukazuje, že mezi nimi je zrádce. Němcům se zatím nepodařilo rozluštit zašifrovaný dokument o otevření druhé fronty v Evropě, čas ale běží a major Liston musí překonat řadu překážek, aby důležitou zprávu z německých rukou dostal.
Italský režisér Fernando di Leo se po účasti na jednom povídkovém projektu a několika scénářích pro jiné tvůrce dostal k samostatné filmové režii poprvé s válečným filmem Rose rosse per il fuehrer (Rudé růže pro Vůdce), který natočil v roce 1967 podle vlastního námětu. Pro roli majora Listona angažoval amerického herce Jamese Dalyho, další postavy hráli převážně italští herci, případně osobnosti častěji spojené s mezinárodními produkcemi (například Peter van Eyck v roli plukovníka Kerra), ženský prvek zastupovala Pier Angeli. Film měl premiéru v Itálii v dubnu 1968, následně jej do distribuce převzaly i další evropské země, později byl uveden v USA pod názvem Code Name, Red Roses.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.