Jeux de l'amour, Les

Obrazok
Hry lásky

  
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

0 out of 10 based on 0 ratings Země: Francie  1960 
Trvání: 86 min
Hodnocení: 0%

Žánr: Komedie,

Hudba: Georges Delerue,


OBSAH

Suzanne touží po manželství a dítěti, její extravagantní přítel Victor ale dává přednost volnému vztahu bez závazků, touží po Suzanne pouze jako po milence. Suzanne se proto rozhodne dát přednost Françoisovi, který ji dlouho tajně miluje a dokázal by jí poskytnout to, co ona žádá. To podnítí Victora, aby Suzanne přislíbil manželství i děti a zdá se, že hru vyhrál…
Celovečerní debut později slavného režiséra Philippa de Brocy vznikl podle jeho vlastního scénáře (ve spolupráci s Danielem Boulangerem). Komedie HRY LÁSKY zaznamenala značný úspěch, i když zdaleka nedosáhla věhlasu režisérových pozdějších filmů. Premiéra ve Francii proběhla 1. června 1960, krátce nato film triumfoval také na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně. Zajímavostí je, že v epizodních rolích se objevil nejen sám de Broca, ale také spoluautor scénáře Boulanger, dále v roli pianisty skladatel G. Delerue a také producent a režisér Claude Chabrol.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na edisk.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na prehrajto.cz
Zkusím štěstí na hellspy.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.