Sopranovci

Obrazok
Rodina Sopránů
Sopranos, The

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8.2 out of 10 based on 2458 ratings Země: USA  1999 
Trvání: 86x50 min
Hodnocení: 82%

Žánr: Thriller, Drama, Krimi,

Režírujú: Steve Buscemi, Peter Bogdanovich, Mike Figgis, David Nutter, Lee Tamahori, Nick Gomez, Jack Bender, Andy Wolk, John Patterson, Daniel Attias, Lorraine Senna, Allen Coulter, Alan Taylor, Steve Shill, Timothy Van Patten, Rodrigo García, James Hayman, David Chase, Matthew Penn, Terence Winter,


OBSAH

Sopranovi si získali jak kritiky a diváky, ale I hudební ceny Emmy a Zlatý Globus. Tento seriál o mafiánskěm bosovi dnešních dnů je založen na rychlých zvratech, prudkých konfliktech a černém humoru. Sopranovi Vás dostanou a nepustí. Poprvé se setkáme s Tony Sopranem, šéfem mafie, v North Jersey ve chvíli, kdy starosti o rodinu a také rodina jsou zcela na něm. Vypořádává se s napětím v manželství, neposlušnými dětmi a jedovatou Ma (Nancy Marchand) a zároveň musí řídit svého synovce, který je posedlý stát se jeho nástupcem... A to je jen začátek Tonyho problémů. Tísněn ztrátou vědomí a záchvaty zuřivosti se obrací pro pomoc na psychiatra. Je to začátek cesty k uzdravení. A také to poslední, co by mafián udělal protože každý, kdo poruší Omertu-zákon mlčenlivosti musí zemřít.

Zkusím štěstí na uloz.to
Zkusím štěstí na sledujteto.cz
Zkusím štěstí na datoid.cz
Zkusím štěstí na titulky.com

Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Bez komentáře :-).
Tento film můžete okomentovat jako první.

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.