Space: 1999


Spazio: 1999Obrazok

    
Celkové hodnotenie

0.0/10 (0 hlasů)

8 out of 10 based on 46 ratings Země: Velká Británie  / Itálie  1975 
Trvání: 48x52 min
Hodnocení: 80%

Žánr: Drama, Dobrodružný, Sci-Fi,

Režírujú: Val Guest, Kevin Connor, Lee H. Katzin, Peter Medak, Bob Kellett, Robert Lynn, Charles Crichton, Ray Austin, Tom Clegg,

Hudba: Ennio Morricone, Barry Gray,


OBSAH

V roce 1999 je velkým problémem nukleární odpad, na Zemi pro něj už není místo a je proto skladován na Měsíci. Bohužel však dojde k nečekané havárii, při které exploze odpadu odmrští Měsíc hluboko do galaxie i s 311 člennou posádkou základny Alfa. Posádka je uvězněna na Měsící, řítícím se velkou rychlostí napříč galaxií, bez naděje na návrat domů.


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Pre vkladanie download odkazov a tituliek musíte byť prihlásený!


Odkaz bol úspěšne zmazán!

Olda54: Tak na tohle jsem na Uložto narazil a byl jsem překvapen, že to tam je. Patrně je tam všech 48 dílů - stačí jen projít odkazy a jak jsem ověřil tak je to engliš s polským lektorem. Kdo neví ? Tak je to přes původní engliš stopu čteno polským jazykem - kdo zná polskou TV tak bude vědět.
19. 05. 2013 reagovat
Flynn: Odborně řečeno Voiceover, doslova "hlas přes", jednohlasý dabing, používaný i v Rusku. Více viz http://cs.wikipedia.org/wiki/Voiceover
19. 05. 2013 reagovat

Komentář bol úspěšne upraven!

Pro komentování musíte být přihlášeni na server. Pokud doposud nejste registrovaným členem serveru, doporučujeme se zaregistrovat.